Výstava "Neviditelný kontinent Marka Audyho"

altNeznámý svět ukrytý pod povrchem země nemusí být vždy temný. Světlo Marka Audyho poodhaluje tento krásný neviditelný kontinent. Ing. Marek Audy je známý speleolog a také fotograf žijící v nedalekých Jedovnicích. Kráse, kouzlu, ale i tajemství jeskyní celého světa zcela propadnul. Jeskyně a vše kolem nich jsou jeho profesí a současně velkou celoživotní zálibou. Marek Audy byl na mnoha speleologických výpravách a proslavil se především objevem křemencové jeskyně na stolové hoře Roraima ve Venezuele. Velkoplošné fotografie z různých jeskyní světa si prohlédli nejen naši občané, ale i návštěvníci velikonočního jarmarku na rozhledně. Výstava se moc líbila a byla ke shlédnutí od února do března 2013.