Vyhodnocení prázdninové soutěže

altV pátek 5. října proběhlo v knihovně slavnostní vyhlášení prázdninové výtvarné soutěže „Braši u nás straší“. V hlubokých lesích v okolí naší obce, u rybníka i na hradě Blanseku žily a stále žijí pohádkové bytosti, o kterých psal ve svých pověstech a pohádkách již kronikář, písmák a patron naší knihovny pan Robert Sedlák z Veselice. Inspirováni jeho příběhy děti malovaly, modelovaly a psaly pohádkové příběhy. Výtvarná dílka se moc povedla a za účast v soutěží všechny děti obdržely dárek. První tři pak i pěkné ceny. Největší odměnou pak pro všechny byla diskotéka. Knihovna hřměla hudbou, zpěvem a tancem až do deváté hodiny.

Kdo byl v soutěži nejlepší ?

1 místo   Bára a Terezka Machovy

2. místo  Terezka Kašpárková

3. místo   Maruška a Jirka Stehlíkovi

Soutěž byla podpořena Ministerstvem kultury ČR v rámci projektu „Čteme, malujeme, cestujeme, poznáváme – nejen to"