Beseda se Zuzanou Pospíšilovou

altVe čtvrtek 15. března si děti nešly do knihovny pouze pro knihy, ale přišly i na besedu se spisovatelkou Zuzanou Pospíšilovou. Ta přijela obtěžkána dvěma kufry plnými krásných knih. Napsala jich pro děti už přes osmdesát a k tomu ještě pěknou řádku hádanek, kvízů a leporel. Paní Pospíšilová na besedě dětem předčítala ze svých knih, děti od ní dostaly i plno hádanek a nakonec společně složily zkoušku čarodějnice Eulálie.  S krásnými knihami a povídáním paní Pospíšilové zavládla v knihovně veselá nálada a děti se do povídání o knihách bohatě zapojovaly. Na závěr ještě každý účastník dostal bonbóny a výuční list čarodějnice Eulálie opravňující k čarování. Také si všichni mohli knížky prohlédnout a zakoupit.

Poté ještě zbyla chvilka času na povídání s paní spisovatelkou. Pěkné byly hlavně ohlasy maminek, které z knih paní Pospíšilové dětem předčítají a mají je stejně rády jako děti. Taková pochvala paní Pospíšilovu obzvláště potěšila. Jaká vládla v knihovně pěkná nálada nejlépe poznáte z našich fotografií.