Vánoce v knihovně

alt

Jak se již v naší knihovně stalo tradicí, v sobotu odpoledne 10. prosince jsme se opět po roce sešli při příležitosti „Vánoc v knihovně“. V letošním roce paní Iva Machová pro děti nachystala keramickou hlínu, z níž si pak vytvořily vykrajované ozdoby na stromeček a drobné keramické sošky. Práce s hlínou děti zaujala a šla jim pěkně od ruky. Po vlastním tvoření pak bylo nachystané cukroví, čaj a pro dospělé účastníky vánoční punč. Došlo i na pouštění lodiček ze skořápek oříšků, krájení jablíčka a házení papučí.

No a co by to bylo za Vánoce bez koled. Ty jsme si společně zazpívali při kytaře, na kterou nám zahrála paní Rybářová. V sobotním odpoledni tak v knihovně zavládla pravá vánoční nálada.

Akce proběhla v rámci projektu „Moravský kras, náš domov“, za podpory MK ČR.