Vyhodnocení prázdninové soutěže

altV neděli 30. října proběhlo v knihovně slavnostní vyhlášení prázdninové razítkovací soutěže. Za první místo v této soutěži obdrželi diplomy a pěkné ceny Jirka a Maruška Stehlíkovi. Na svých prázdninových cestách do deníčku nasbírali 110 razítek. Ty byly z různých koutů naší vlasti i zahraničí. Na druhém místě se umístila Hanička Vybíhalová s počtem 53 razítek a na třetím místě se umístila Terezka Kašpárková ze Suchdolu s 52 razítky. Za vtipně a pěkně výtvarně vyvedený plakát s razítky a trasou prázdninových cest obdrželi ocenění Štěpán a Kryštof Jarůškovi, a za hezky vyzdobený deníček také Maruška Fabiánková.

Po předání cen a malém občerstvení se promítala pohádka. Ta však dětem nestačila, a tak došlo i na diskotéku a tanec. Na plátno se promítala videa a děti si mohly vybrat své oblíbené písničky. Hudba pak zněla knihovnou až do dvacáté hodiny. V příštím roce budeme v prázdninovém soutěžení opět pokračovat.

Soutěž byla pořádána v rámci projektu „Moravský kras, náš domov“ za podpory MK ČR.